Hizmetlerimiz

Bebek ve Çocuk Bakıcısı

Bebekler ve çocuklar için dadı veya bakıcılar buluyor ve istenilen özelliklerde bebek ve çocuk bakıcısı hizmeti veriyoruz.

 

 

Yaşlı Bakıcı

Evde yaşlı anne, baba veya başka bir akraba için yaşlı bakıcı isteyen tüm kişilere yaşlı bakıcı hizmeti veriyoruz.

Hasta Bakıcı

İster yaşlı olsun isterse genç olsun tüm hastalar için hastabakıcı hizmeti verilmektedir.

Ev İşlerine Yardımcı Bayan

Ev işlerine yardımcı olması için bayan eleman temini gerçekleştiriyor ve temizlikten yemeğe kadar tüm ev işlerinizi rahatlatıyoruz.

Evde Hemşire Hizmeti

Hangi yaşta olursa olsun tüm hastalar için özel hemşire bakıcılar temin ediyor ve hasta yakınlarının gözünü arkada bırakmıyoruz.

Villa ve Çiftlik Elemanları

Villada tüm işleriniz için veya bir çiftlikte aklınıza gelecek tüm işler için hem tek tek eleman hem de aile temini hizmeti veriyoruz.

Bakıcı Danışmanlık Hizmetleri Hakkında

Yatılı bebek bakıcı veya yatılı çocuk bakıcısı çalıştırabileceğiniz gibi sadece evinize gündüz gelen gündüzlü bebek bakıcı veya çocuk bakıcısı da çalıştırabilirsiniz. Nasıl bir dadı veya bakıcı istediğinizi bize bildirmeniz yeterlidir.
Bebek ve Çocuk Bakıcısı Hizmeti
Yatılı veya Gündüzlü Bebek&Çocuk Bakıcıları
Yaşlı anneler veya babalarınız için kendi evinizde ya da başka bir evde gönül rahatlığıyla bakıcı bulundurabilirsiniz. Size verdiğimiz garanti ile bakıcılarımızı anne veya babalarınızla bir evde yalnız bırakabilirsiniz.
Yaşlı Bakıcı
Yatılı Yaşlı Anne&Baba Bakıcıları
Ailemizin hasta fertleri için hepimiz çok üzülürüz. Yakınlarımızın bakıma muhtaç olmaları bizi profesyonel bakıcı yardımı almaya sevkeder. Hastabakıcılarımız yatılı olarak da yanınızda kalabileceği gibi gündüzleri de hasta bakabilirler.
Hastabakıcı
Yatılı veya Gündüzlü Hastabakıcılar
Ev işlerine yardımcı olmaları için yabancı uyruklu yardımcı bayan elemanları özenle seçebiliriz. Tamamen istediğiniz kriterlerde birisini tercih edebilirsiniz. İstediğiniz yardımcı bayan eleman kısa sürede temin edilir. Tercihe göre yerli yardımcı bayan eleman da bulunur.
Ev İşlerine Yardımcı Eleman
Yerli veya Yabancı Uyruklu Yardımcı Bayan Elemanlar
Yabancı uyruklu hemşireleri kendi evinizdeki yaşlı veya hasta yakınlarınız için tutabilirsiniz. Ayrıca ayrı müstakil bir evde de gönül rahatlığıyla yatılı özel hemşire çalıştırabilirsiniz. Hemşirelerin kendi ülkelerine ait hemşirelik belgeleri kontrol edilir ve garanti verilir.
Özel Hemşire
Yabancı Uyruklu Özel Yatılı Hemşireler
Villalarda hizmetçi, aşçı, bahçıvan ve diğer işlerde çalıştırılmak üzere aile veya tek olarak elemanlar bulunur. Ayrıca çiftliklerde çalışmak üzere yatılı yerleşik aile temin edilir. Çiftliklerde çalışacak aileler uzun vadeli yerleşip çalışmak için ayarlanabilir.
Villa ve Çiftlik Elemanları
Villa ve Çiftlikler İçin Yatılı Aile ve Elemanlar