• HEMEN ARA 0 850 885 06 16

İzmir’de Bakıcı Arayanlar

İzmir’de bakıcı arıyorum diyorsanız Can Bakıcı Hizmetleri bu hizmeti size kaliteli, güvenilir ve uygun fiyata sağlamaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak. Arayın görüşelim ve sizin ihtiyaçlarınıza en uygun bakıcıyı bulalım.

İzmir bakıcı arayan aileler için yerli ve yabancı bakıcılar olmak üzere çok sayıda seçenek sunabilen tek bakıcı danışmanlık firmasıyız. Aradığınız bakıcı için tercih ettiğiniz özellikleri söylemenizin ardından çok kısa süren bir ön eleme ve değerlendirme çalışması yaparak seçenekleri çok aza indiriyor ve ardından sizin istediğiniz şekilde size sunuyoruz. Bakıcılarla görüşmenizde anlaşmış olduğunuz bakıcıyı hemen işe başlatabiliyorsunuz.

Bakıcı arıyorum ama İzmir’de bakıcı bulmak çok zor diyorsanız, bundan sonra söylemeyeceğinizden eminiz; çünkü artık Can Bakıcı Hizmetleri var. İzmir bakıcı hizmetleri konusunda herkesin istek ve arzusuna göre bakıcıları buluyor ve ayağına getiriyoruz.

İzmir’de Bakıcı Arayan Aileler

İzmir’de yatılı bakıcı arayanlar için de çözüm üretiyor ve isteğe göre İzmir yabancı yatılı bakıcı veya İzmir Türk yatılı bakıcı buluyor ve diğer özelliklerin de uyuşmasıyla birlikte yatılı bakıcı isteyen ailelere temin ediyoruz.

İzmir gündüzlü bakıcı ve ev işlerine yardımcı bayan eleman arayan kişi ve aileler için kesin ve hızlı çözümlerimiz vardır. Bu konuda özellikle tercih edilen özelliklerde bakıcıları anında sizinle görüştürebiliriz. Unutmayın ki, tüm bakıcılarımız aynı zamanda referanslıdır.

İzmir Bebek&Çocuk Bakıcısı Hizmeti

İzmir’de bebek bakımı ve çocuk bakımı için evlerinde yardımcı arayan tüm ebeveynlere de bebek ve çocuk bakıclıığı konusunda deneyimli ve uzman olan kişiler ayarlıyoruz. Özellikle çocuk bakıcısı olarak yabancı uyruklu ve İngilizce bilen çocuk bakıcısı çalıştırmak isteyen İzmirlilere bu hizmeti kaliteli bir şekilde veriyor ve memnun ediyoruz.

İzmir'de Bakıcı Arayanlar
İzmir’de Bakıcı Arayanlar

İzmir Yaşlı Bakıcı ve Hastabakıcı

İzmir’de yaşlı aile bireylerine ve diğer akraba ve yakınlarına kendileri bakacak durumda olmayan kişiler İzmir bakıcı danışmanlık firması aracılığı ile bu hizmeti bizden alabilirler. İzmir yaşlı bakıcı arıyorum diyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmeniz gerekir. Hatta bu konuda daha kaliteli bir hizmet almak isterseniz İzmir özel hemşire hizmeti de vermekteyiz. Yabancı özel hemşireleri belgelerini de takdim ederek siz değerli İzmirlilere sunmaktayız.

Garantili ve Güvenilir Bakıcılar Buluyoruz

Evinize bir bakıcı alacaksanız onun güvenilir birisi olması gerçekten çok önemlidir. Bu konuda Can Bakıcı Hizmetleri olarak gereken tüm özverili çalışmayı yapıyor ve İzmir’de bakıcı arayanlar için en güvenilir bakıcıları buluyoruz. yani, temin ettiğimiz bakıcıların tüm güvenlik soruşturmaları yapılmış ve kesinlikle sabıka kayıtları bulunmamaktadır.

Diğer bir önemli konu ise garantili bakıcı sağlamaktadır. Bu konuda da adım atarak sizin içinizi rahatlatmaktayız. Belli bir süreliğine sağlamış olduğumuz bakıcı danışmanlığı garanti kapsamındadır. Bu sürede olursa bakıcınızla anlaşamazsanız ücretsiz olarak yeni bakıcınızı en kısa sürede sağlıyoruz.

İzmir’de %100 memnuniyet ile garantili bakıcı sağlayan firmamız bir telefon kadar yakınınızdadır.

2 yorumlar

  1. Izmir’de Filipinli veya Ingilizce bilen Turk erkek gunduzlu yasli bakici ariyorum. 25 Kasim-3 Aralik tarihleri icin. Yaslinin giyinmesine yardim etmek ve eslik etmek icin. Elinizde bu kriterlerde eleman varsa lutfen haberleselim.
    Iyi calismalar

Bir Cevap Yazın

*