Bakıcı Arıyorum

Bizimle İletişime Geçin

  • Anafartalar Mah. Mustafa Kemal Paşa Cad. No:10, 45030 Şehzadeler/Manisa
  • İzmir ve İstanbul başta olmak üzere tüm Ege, Marmara ve Türkiye'ye bakıcı danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
  • 0 850 885 06 16
  • 0 532 205 59 91
  • info@canbakicihizmetleri.com
  • Tüm günler 8:00 - 23:00 saatleri arası

“Bakıcı Arıyorum” Talep Formu

Bebek BakıcısıÇocuk BakıcısıYaşlı BakıcıHasta BakıcıEv İşlerine Yardımcı ElemanVilla İçin AileÇiftlik İşçisi

Yatılı BakıcıGündüzlü BakıcıPart Time BakıcıDönemsel Bakıcı


Can Bakıcı Hizmetleri ile bakıcı arıyorum diyen herkese aradığı kriterlerlerde ve ekonomik maaş olanakları ile bakıcı bulmanız mümkündür. bunun için bakıcı arıyorum talep formu doldurmanız yeterlidir.

Türkiye’nin her yerinden bakıcı arayan aileler ve kişilere en hızlı şekilde çözüm üretiyoruz. Çünkü Bakıcı arama ve bulma firması olarak elimizin altında yüzlerce bakıcı işi arayan kişilerin listesi bulunmaktadır. Yerli bakıcı, yabancı bakıcı, erkek veya bayan bakıcılar istediğiniz özelliklerde bebek bakımından çocuk bakımına, hasta bakımından yaşlı veya yatalak hasta bakımına kadar şirketimiz bünyesinde her daim sizlere yönlendirmeye hazır bir şekilde tutulmaktadır. Ayrıca bakıcı arıyorum araştırmasıyla bize ulaşanlar için ev işlerine yardımcı bayandan hizmetçi ve bakıcı ailelere kadar her türlü yardımcı eleman talebinize cevap verebiliriz.

İstanbul, İzmir, Manisa, Bursa, Ankara, Bodrum, Marmaris, Kuşadası ve Çeşme gibi pek il, ilçe ve bölgeden bakıcı arıyorum ile bize başvuran ailelere şimdiye kadar yüzlerce bakıcı bulduk.