Hakkımızda

Sitemize Hoşgeldiniz!

Can Bakıcı Hizmetleri, İŞKUR izniyle bakıcı bulma danışmanlığı yapmaktadır. Geçmişinde İdea Kurumsal Danışmanlık ve ElemanSizsiniz.net deneyimi olan bakıcı danışmanlık firmamız 2016 yılında başladığı faaliyetini kısa sürede geniş bir ağa yayarak birçok aile ve kişiye çocuk & bebek bakıcısı, yaşlı bakıcı ve hastabakıcı temin etmiştir. Ayrıca villa ve çiftliklere yardımcı elemanlar ve aile evleri için hizmetli bayan eleman temini yapmaktayız.

Bakıcı danışmanlık işini çok ciddiye alıyoruz. Bu anlamda gerek yerli Türk bakıcılar olsun gerekse yurtdışından gelen yabancı uyruklu bakıcılar olsun tüm güvenlik soruşturmasını başarıyla geçerek aramıza katılmaktadırlar. Bunun yanı sıra kesinlikle referanslı bakıcılar ile çalışmaktayız ve anlaşmamız dahilinde bakıcı garantisi de bulunmaktadır. Hizmetlerimiz için mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz.

Ailelerimiz İçin

Sizin İçin Bakıcı Buluyoruz

Siz, bizi bakıcı bulmak için aradığınızda hemen harekete geçip aradığınız kriterlere uygun bakıcıyı buluyoruz.

Bakıcılarla İletişim

Bakıcılarla iletişim kurmak için bakıcılarla ister kendi ev veya ofisinizde; isterseniz bizim ofisinizde görüşebilirsiniz.

Güvenli Bakıcılar

Evinizin ve ailenizin içine sokacağınız bakıcının güvenli olması bizim için de her şeyden önce gelir.

Bakıcılar İçin

Bakıcı Özgeçmişi Oluştur

Bakıcı olabilmek ve iş bulabilmek için öncelikle sitemizde bakıcı özgeçmişi oluşturmalısınız.

Bakıcı İşi Bulun

Sitemizde oluşturduğunuz CV'ye uyan tüm bakıcılık işleri için sizi arayıp iş fırsatları ile tanıştırıyoruz.

İş Bulma Garantisi

Bakıcı olmak için bize başvurduğunuzda aradığınız iş için size iş bulma garantisi veriyoruz.

Başarılarımız

Size söz veriyoruz; en iyi bakıcıyı buluyoruz! Nasıl mı? Sizin istediğiniz özellikleri alt alta sıralıyor ve bizim bakıcı havuzumuzdaki en uygun adaylarla karşılaştırıyoruz. Bunun sonrasında ilk 10 kişiyi seçiyor ve birebir mülakat gerçekleştiriyoruz. Bakıcıların arasından seçtiğimiz 3 kişiyi sizinle buluşturuyoruz.

Tüm bu elemelerden sonra en iyi bakıcıyı bulmak hiç şansa kalmamış oluyor. Biz seçeneklerden en iyilerini size sunuyoruz ve sonrasında size yalnızca iyilerden en iyisini seçmek kalıyor.

Olur da ilk seçiminizde yanlış karar verdiğinizi düşünüyorsanız hiç endişe etmeyin. Yeni bakıcı talepleriniz için biz her daim hazırız. Bakıcı değişikliği talep ettiğiniz zaman süreci yeni baştan başlatarak en iyi bakıcıyı bulmanız konusunda size sonuna kadar destek oluyoruz.

Yeni bakıcı talebiniz tamamen Can Bakıcı Hizmetleri’nin garantisi kapsamındadır. Unutmayınız ki, bizler sizin aile saadetiniz için en az sizin kadar çaba sarf ediyoruz.

Doğru bakıcıyı seçmek bizim işimiz. Yılların verdiği deneyim ve çok geniş bakıcı havuzumuz sayesinde yerli veya yabancı uyruklu bakıcıları çok titiz ve elemeden geçirerek seçmekteyiz. Bu konuda en çok önem verdiğimiz kriter bize başvuran ailelerin istekleridir. Bu amaçla sadece istenilen özelliklerdeki bakıcılar arasından birebir görüşme ile en uygun kişileri buluyor ve ailelere sunuyoruz.

Bakıcı seçiminde titiz olmak en başa yazdığımız prensibimizdir. Bunu ancak bizden bakıcı temin ederek anlayabilirsiniz.

Neden Biz?

Bakıcı Seçiminde MÜKEMMELLİYETÇİYİZ100%
Bakı Seçiminde ŞEFFAFIZ100%
Güvenilir Bakıcılar Buluyoruz100%
Referanslı Bakıcılarla Çalışıyoruz100%
Yeni Bakıcı Talebiniz İçin GARANTİ Veriyoruz100%
Çok Hızlı Çözüm Üretiyoruz100%

Bakıcı Hizmetleri Hakkında

Günümüzde bakıcı hizmetleri artık hemen hemen herkesin talep ettiği bir hizmet olmaktadır. Özellikle yabancı bakıcıların yoğun şekilde ülkemizde tercih edildiği görünmektedir. Yabancı bakıcı arıyorum diye talepte bulunan aileler evde yaşlı bakım, hasta bakım ve çocuk bakım hizmeti almaktadırlar. Yatılı olarak kalan bakıcılar firmamız tarafından istenilen özelliklerde yerli ve yabancı farketmeksizin temin edilmektedir.