• HEMEN ARA 0 850 885 06 16

Karşıyaka Bakıcı

Karşıyaka bakıcı hizmetleri en iyi hizmeti sunmak adına bakıcılar için bir takım kriterler oluşturmaktadır. Bakıcı hizmetleri oldukça önemli bir meslek grubudur. Bu sebeple kriterleri de daha kesin olarak sınırlandırılmaktadır. Karşıyaka bakıcı hizmetlerinden faydalanmak için sadece çalışan aile olmanız gerekmemektedir. Daha profesyonel bir hizmet almak için ve çocuğunuza en iyi şekilde, kaliteli bir hayat hazırlamak için bakıcı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bakıcı olmak oldukça sorumluluk isteyen bir meslektir. Bu sebeple bakıcı seçimlerinizde de sorumluluk sahibi kişiler le birlikte bu yola çıkmalısınız. Karşıyaka bakıcı hizmeti çocuklarınız için veya bakmakla yükümlü olduğunuz hastalar, yaşlılar ve engelliler için üst düzey bir hizmet sağlamaktadır. İletişimde güçlü olan bakıcılar daha başarılı olmaktadır. Bu sebeple Karşıyaka bakıcı hizmetleri bu özelliği de bakıcılarında bulundurmasını gerekli görmektedir.

Bakıcı Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bakıcılık oldukça zor ve eğitim isteyen bir iştir. Bu sebeple bakıcı olmak isteyen kişilerin bu kriterlere uygunluk göstermesi gerekmektedir. Bu sebeple bakıcı arayan ailelere verilecek ilk tavsiye eğitimli bakıcıdır. Eğitimli bakıcılar daha profesyonel bir yardım sağlamakla birlikte daha sizlere daha çok yardım sağlayabilecek özelliktedir. Karşıyaka bakıcı hizmetleri de bu yönde gelişme göstermekte ve bakıcıları için eğitimi şart kılmaktadır. Diğer bir tavsiye ise eğer bebek bakıcısı ile birlikte çalışmak istiyorsanız unutmamanız gereken en önemli şey bebeğinizin tamamen kontörlünü bırakmamalısınız. Bebeğiniz ile ilgili kararları bakıcı ile birlikte verebilirsiniz. Bebek bakıcısında aranması gereken bir diğer önemli kavram ise güvenilirliğidir. Güvenilir olan bakıcılara emanet edeceğiniz sevdiklerinize siz yokken de aynı şekilde hizmet sağlamalıdır. Güvenilir Karşıyaka bakıcıları bu koşulu gerçekleştirmekte olup sevdiklerinize de güvenli ortamlar yaratmaktadır. Bakıcı seçimlerinizde bu kriterler başta olmak üzere birçok kriter daha belirleyebilmektesiniz. Bazı Karşıyaka bakıcıları yarı zamanlı, tam zamanlı saatlik veya günlük çalışma saatlerine sahiptirler. Bu sebeple çalışma saatlerinize ve sizle uygun olan bakıcı seçimlerinde bulunmalısınız.

Bakıcıların Görevi

Karşıyaka bakıcıları sizlere profesyonel hizmet sağlamak için vardırlar. Bu sebeple tecrübeleri ve eğitimlerine bağlı olarak;

Çocuklar bakıcıları: Yaşam kalitesini yükseltecek ortamlar ve gerekli bilgiler vermek için aynı zamanda sizin olmadığınız durumlarda çocuğunuz için gerekli ilgiyi göstermektedirler.

Hasta bakıcıları: hasta yakınlarınızın daha konforlu bir biçimde hayat sürdürmeleri için doktor tavsiyelerini de gözeterek gerekli bakım hizmetini sağlamaktadırlar.

Yaşlı bakıcıları: Yaşlı yakınlarınızın ihtiyaçlarını gidermektedirler. Aynı zamanda onlarla birlikte vakit geçirerek daha kaliteli zaman yaratmaktadırlar.

Sizde bakıcılık mesleğini yapmak veya bakıcı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz.

20 yorumlar

 1. Simge göktaş
  says:

  Beş yaşında oğlumla ilgilizce iletişim kuracak sabah gelip akşam gidecek yani yatısız oğlum öğlem okula gidince de ev işleri yapacak (yabancı uyruklu tercihimizdir ama tc vatandaşı da düşünülebilir) bir yardımcı arıyorum

  • Faslıyim Adım nadia ,Ünirvisite mezunum 25 yaşindayim ingilizce ve fransızca dilim var,cocuklarla yabanci dil prtaik konuşmasi yardimci olacam ve (daha once kreşte oğretmen olarak çalistim)

 2. karşıyaka bakıcı arıyorum. yardımcı olabilir misiniz?

 3. İsmail ugur
  says:

  Evde yatalak bayan 84 yaşında hasta bakıcı arıyorum Not yatılı olacak izmir Konak. Gültepe

 4. bende karsiyakadayim görüşmek isterim uzun zamandır cocuk bakıcılığı yaptım referans verebilirim

 5. merhaba ben güler egekent 2de oturuyorum çocuk bakımı işi arıyorum 49 yaşındayım 2 çocuğum var biri 26 biri 21 yaşında 2sinide tek başıma büyüttüm eşim iş gerei çoğunlukla uzakta çalıştığı için sizin için uygunsa görüşeb,iliriz teşekkürler

 6. Gülcan cenikli
  says:

  Mrb bnde bakıcık ısı yapıtorum uygun gorursenız

 7. hülya dinç
  says:

  karşıyakadayım referans var tecrübe var 4 yıl sertifika var

 8. Adim aslı 46 yaşındayım bebek ve çocuk bakıcılığı işi ariyorum merhametli sefkatli birisiyim bebekleri çok severim.acil ise ihtiyacım var 4 evladım var hepsi okuyor günümüz şartlarında çok zorlanıyoruz lütfen bana bir fırsat verirseniz hiç pişman olmazsınız.

 9. Adım
  Melek kısa dönem yapmıştım bu işi Şimdi tekrardan yapmak istiyorum yatılı yaşlı bayan veya erkek bakmak istiyorum teşekkürler

 10. Ben menemende oturuyorum.Benimde ikizlerim var. 42 yaşındayım.Ogretmen çocuğuna baktım referansım var.saygilarimla

  • Bakıcı Hizmetleri
   says:

   Can bakıcı hizmetlerini arayabilirsiniz
   Telefon 0850 885 06 16 veya 0532 205 59 91

  • Merhaba yabancı uyruklu bir arkadaşım var benim torunuma bakıcılık yapıyordu çok memnun kaldım şimdi benim torunumı okula yazdırdım yeni iş bakıyor yalnız çalıştığı yer ona Sigorta ikame yamasın ihtiyaç duyuyor

 11. Sevda KÖSE
  says:

  Melek hanim demans hastasina baktinizmi
  Sertigikaniz varmi

Bir Cevap Yazın

*