• HEMEN ARA 0 850 885 06 16

Seferihisar Villada Çalışacak Aile

Geniş bir bahçeye sahip olan gayrimenkuller oldukça fazla zahmeti olan meskenler olarak tanımlanmaktadır. Bu sebepten dolayı da devamlı olarak emek harcanacak bir mekan olarak değerlendirildiğinden dolayı da bu yer içerisinde ikamet edecek olan ailelere de gereksinim duyulmaktadır. Seferihisar villada çalışacak aile kapsamında yer alan insanlar villa içerisinde bahçıvanlık, temizleme işlemleri ve hizmetlilik görevlerini de bünyesinde barındıracak olup; bu konuda iş verenler tarafından tercih edilecektir. Villa içerisinde yer alan tüm işlerden sorumlu olacak olan bu aile aynı zamanda da tüm gereksinimlerini de bu ortam içerisinde karşılamayı da sürdürecektir.

Villada Çalışacak Ailelerin Yer Aldığı Alanlar

Geniş bir alanda kurulan ve oldukça büyük bir ev olarak ifade edilen villalar; tek bir kişi tarafından idare edilemeyecek olan meskenler olarak adından söz ettirmektedir. Villa içerisinde çalışacak olan kişiler genel olarak bir aile şeklinde seçilecek olup; Seferihisar villada çalışacak aile kapsamında da güven kapsamında önemli bir etken olarak değerlendirilmektedir. Villa içerisinde çalışacak olan aile bireyleri villanın görüntüsünün estetik açıdan gelişkin bir konumda yer almasını da sağlamakla mükelleftir. Bahçe düzeninde olduğu kadar evin yapısı da bu tarafından fazlasıyla ilgilenilecek detaylar olarak ifade edilecek olup; evin görünüşüne dair performans sağlayan kişiler olarak görülmektedir. Seferihisar villada çalışacak aile kapsamında da bu durumlar öne çıkacak olan kişiler olarak gözlemlenecektir.

Villa içerisinde yer alacak olan aileler aynı zamanda da meskenlerin düzeni ve temizliğinden de sorumludur. Aynı zamanda da evdeki programın uygulanması konusunda da devamlı aktif olan kişiler olarak da adlandırılmaktadır. 7/24 aktif olarak çalışır pozisyonda gündeme gelen bu tür kişiler; ikamet noktaları olarak da çalışmış oldukları villaları işaret etmektedir. Seferihisar villada çalışacak aile statüsünde yer alacak olan kişiler düzeyinde de her işten anlayacak olan bireylerden seçilecek olup; devamlı olarak villanın işleyiş sistemine de adapte olacak şekilde de çalışacak olup; işverenlerin sürekli olarak memnun kalmasını sağlamaya da özen gösterecektir. bu sayede de kalıcı bir iş alanında da yer alabileceklerdir.

4 yorumlar

 1. Ferit kizir
  says:

  Merhaba isteklerinizin hepsine cvp verebilmek İcin hazırım. Antalya da 2 blokdan oluşan sitede bahcivanlıgını temizliğini havuzunu cim ekme bicme temizlik v. S 5 sene yaptım şuan boştayım acil işe ihtiyacım var. Şuan 2 günlüğüne İzmir seferi hisardayım istediğiniz zaman yüz yüze görüşmeye gelebilirim.

  • Biz karı koca yiz deprem de evimiz yikildi ben Sağlık Bakanlığı ndan emekli oldum eşim Türk telekom dan emekli eşimi aşçılık belgeleri var benimde çalıştığım Sağlık Bakanlığı onaylı belgelerim var bahçe işinden anlarım sağlık konusunda enjeksiyon, yara bakımı deneyimim var

 2. Merhaba yatılı karı koca işi arıyoruz tecrübemiz var daha önce 2 bucuk yıl bir villada calıştık eşim bag bahce havuz bakımı cim bicme alışveriş ve şöförlük tamırat tadılat işlerine baktı bende ev icinde bütün işi üstlendım referansımız var calışkan dürüst aileyız eşim Türk ben türkmenıstanlıyım

 3. Osman arıkan
  says:

  Ben Osman arıkan bir sitede eşimle birlikte çaliştım orada kapıcı dairesi yoktu diye işten ayrildim villalarda ailemle birlikte hem kalacak yer hemde ailemle çalişmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

*