• HEMEN ARA 0 850 885 06 16

Bulgaristan Türklerine Avrupa’nın Her Yerinde Bakıcı İşi Buluyoruz

Can Bakıcı Hizmetleri olarak bir ilke imza atıyoruz ve Bulgaristan Türklerine Türkiye ve Avrupa’nın pek çok yerinde Türk ailelerin yanında bakıcı işi buluyoruz. Aradığımız tek şart ise Bulgaristan’dan bakıcı olmak için bize başvuracakların Bulgar vatandaşı olması ve Avrupa’da tüm ülkelerde çalışabilecek Avrupa pasaportuna sahip olması. Bulgaristan vatandaşı olan kişiler zaten Avrupa vatandaşlığı da bulunmaktadır.

Bulgaristan Vatandaşı Türkler İçin Bakıcı İşi İmkanı

Bulgar vatandaşı olup Türkiye’de yaşayan Bulgar Türkleri de bize bakıcı olmak için başvurabilirler. Türkiye’deki ailelerin yanında bebek bakıcılığından yaşlı bakıcılığına kadar pek çok bakıcı işine Bulgar Türklerini yerleştirmekteyiz. Ayrıca Almanya, Fransa, Avusturya ve İtalya gibi ülkelerde yaşayan Türk ailelerin yanına bakıcı olmak için iş arayan tüm Bulgar vatandaşlığı olan Türkleri yönlendirmekteyiz.

Bulgaristan Bakıcı İş İlanları

Bulgaristan bakıcı işi arayan kişiler için pek de fazla iş imkanı sunmamaktadır. Bu sebeple Türkiye’ye Bulgaristan’dan bakıcı iş ilanı bulmak için gelen çok sayıda Bulgaristan Türkü bulunmaktadır. Özellikle bakıcı danışmanlığı yaptığımız Bulgar Türklerinin gelmiş olduğu şehirlere şunları sayabiliriz: Sofya, Plevne, Tınova, Varna, Şumnu, Filibe, Rusçuk, Silistre, Dobruca ve Kırcaali.

Bulgaristan’dan Yabancı Uyruklu Bakıcı Aranıyor

Can Bakıcı Hizmetleri olarak bize çok sayıda yabancı uyruklu bakıcı çalıştırmak üzere talep gelmektedir. Türkiye’den yabancı bakıcı arayanlar olduğu gibi Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden de özellikle Bulgar Türkü bakıcı arayan aileler bizden talepte bulunmaktadır. Bunun için bir ağ oluşturarak Bulgar vatandaşı olan Türklere Avrupa’da bakıcı olarak çalışmak için fırsat sunmaya başladık.

Bulgaristan Vatandaşı Türkler İçin Bakıcı İşi İmkanı
Bulgaristan Vatandaşı Türkler İçin Bakıcı İşi İmkanı

Hizmetçi İşi Arayanlar – Bulgaristan

Hizmetçi arayanlar bize başvurduklarında en çok karşılaştığımız isteklerden bir tanesi de aranan hizmetçinin Bulgaristan Türkü olması. Bu istek İstanbul’da bakıcı arayan ailelerden gelebildiği gibi Avrupa’dan da gelmektedir. Bununla beraber hasta bakıcı iş ilanları İstanbul Avrupa Yakası için de Bulgar vatandaşı Türk bakıcı isteği yoğun şekilde almaktayız. Bu istekleri karşılamak için Bulgaristan’da yaşayan veya hali hazırda Türkiye’de olan Türklerin bize müracaat ederek aradıkları bakıcı iş ilanları hakkında bize bilgi vermeleri gerekmektedir. Yani yatılı bebek bakıcısı iş ilanları arayan Bulgaristan vatandaşı Bulgaristanlı bakıcı bize başvurduğunda ona aradığı bebek bakım işini en kısa sürede ister İstanbul’da, ister Bursa’da, ister Ankara’da, ister İzmir’de, isterse de Avrupa’da buluyoruz.

Evde Çocuk Bakmak İstiyorum Diyen Bulgar Vatandaşı Türkler

Evde çocuk bakıcılığı yaparak para kazanmak isteyen Bulgar vatandaşı Türkler için İstanbul başta olmak üzere Almanya, Fransa gibi ülkelerde dadı olarak iş bulmaktayız. Aranılan özellik ise Bulgar vatandaşı Türk olmak ve Türkçeyi konuşup anlayabilmek. Bu özellik dahilinde bize başvuran her bir Bulgaristanlıya bakıcı danışmanlık şirketleri içerisinde en hızlı ve garantili bakıcılık işini bulmaktayız.

İş Arıyorum Yatılı – Bulgaristanlı Türkler

Bulgaristan vatandaşı ve göçmeni olan yatılı yardımcı bayan eleman arayan aileleri İstanbul’un Beylikdüzü gibi birçok ilçesinden bulup aradıkları Bulgaristanlı bakıcılar ile tanıştırıyoruz. Çocuk bakıcısı arayan aileler Beylikdüzü gibi ilçelerden bize ulaşıp aradığı bakıcı için kriterleri söylemektedir. Biz de bu kriterlere uyan bakıcıları bulmak için portföyümüzden ve sitemiz üzerinden yeni bakıcılara ulaşmaktayız. Bu sayede bakıcı arayan aileleri hiçbir şekilde mağdur etmemekteyiz. Tabi, yatılı bakıcı işi arıyorum diyen Bulgaristan vatandaşı Türk bakıcılara da en kısa sürede iş bularak mağdur olmalarının önüne geçmekteyiz.

Bakıcı Danışmanlığımızın Kapsamı

Bakıcı danışmanlığını yaptığımız hizmetler çok geniş kapsamlıdır. Dadılardan tutun da özel hemşireliğe kadar, Hizmetçilerden villa için aileye kadar pek çok bakıcı danışmanlık işi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz işleri özetlersek;

 • Yatılı bakıcı
 • Gündüzlü bakıcı
 • Yabancı uyruklu bakıcı
 • Bebek bakıcısı
 • Çocuk bakıcısı
 • Yaşlı bakıcı
 • Hasta bakıcı
 • Özel hemşire
 • Ev işlerine yardımcı bayan eleman

Tüm bu hizmetler genel kapsamlıdır. Daha özel bakıcı danışmalık çözümlerimiz bulunmaktadır. Çünkü Avrupa’ya dahi çok sayıda bakıcı göndermekteyiz. Bunu da başta Bulgaristan’da yaşayan Türkler ile karşılamaktayız.

Siz de bize bakıcı olmak ve bakıcı iş ilanları ile tanışıp bakıcı işi bulmak için başvurun. Kısa sürede aradığınız işi size bulalım.

Hemen Başvurmak İçin Arayabilirsin: 0 532 205 59 91

Özgeçmiş göndermek için;

BAŞVUR

45 yorumlar

 1. Özgür sen
  says:

  isvicre winterthur icin bulgar türk bakıcı ve ev işlerini yapacak bayan arıyorum. 2 çocuk 5 ve 3 yaşlarında. Yardımcı olurmusunuz

 2. Merhaba ,

  Hollanda da yasioruz 2 cocugumuz. Cocuk bakici ve genel ev isleri icin orta yaslarda bir bayan ariyoruz.

 3. zeliha alilova
  says:

  kizkardeshim yatili ish ariyor ,yardimci olurmusunuz…

 4. Isvicreye Bakici ariyoruz 3 yasindaki kizim icin?

 5. Belçikada yaşıyoruz, genel ev işleri ve çocuklar için yatılı 45-50 yaşlarında bayan arıyoruz.

 6. BG göçmeni yım Türkiye de yaşıyorum çift vatandaşıyim 52 yaş ilgilenirseniz sevgiler saygılar

 7. Merhaba türküm ve lüx yatlarda hostes olarak çalistim uluslar arası.. yaşlı ve cocuk bakmak istiyorum uzun ömürlü calismakta kararlıyım 30 yasındayım

 8. Almanya Stuttgart da yasiyan babam icin yasli bakici olarak Bulgar türk bayan ariyorum. Almanyada direk annem ve babamin yaninda kalabilir. Yasli bakicilikda tecrübesi olan, annemle birlikte ev islerinede yardimci olabilen iyi niyetli, disiplinli calisan bir bayan ariyorum. 26. Augustos dan itibaren Almanyaya bizim eve gelebilir. Ciddi ilgisi olan bayanlar (35-50 yas arasi)
  Tesekkürler.

  Selamlar,
  Anil

 9. Merhaba 6 yaşında kız 6 aylık erkek bebeğim var Bulgaristan göçmeniyim ev işi yemek ve çocuklara bakacak birini arıyorum

 10. 47 yaşında bir bayanım iyi derecede Fransızca biliyorum AB pasaportum var. Şu an Türkiyede yaşıyorum. Yatılı olmak şartıyla çocuk bakımı (4-10 yaş) arası yapabilirim

  • Belçika’da yaşıyoruz ve AB pasaportu olan yatılı yardımcı arıyoruz.

   • Bakıcı Hizmetleri
    says:

    Can bakıcı hizmetlerini arayabilirsiniz
    Telefon 0850 885 06 16 veya 0532 205 59 91

    • 35-55 yas araliginda yatili olarak kalicak turk bayan ariyorum.cocuklar sabah okula gidib aksam donucekler.o aralikta ev islerinde yardimci olucak.fransanin besancon sehrinde yasiyoruz.

     • Bakıcı Hizmetleri
      says:

      Merhaba
      Sizi arayabilmemiz için telefon numaranızı yazabilirsiniz veya bizi 08508850616 – 05322055991 numaralı telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

*