• HEMEN ARA 0 850 885 06 16

Yatılı İş Arıyorum

Günümüzde farklı iş imkânları her daim karşınıza çıkabilir. Bazı işverenlerin şartları gereği yatılı iş arıyorum biçiminde verdikleri iş ilanlarıyla karşılaşabilirsiniz. Esasında builanı sadece işveren değil iş arayan pek çok kişi tarafından da kullanılır. Dolayısıyla pek çok iş ilanı sayfasında rastlanılan yatılı iş arıyorum tarzındaki ilanda yer alan yatılı ölçütü pek çok kişi tarafından bir ön şart olarak belirtilir. Peki, yatılı iş çeşitleri olarak hangi tip işler mevcuttur, sorusunun yanıtını arayalım. Bu tarz işler genellikle yaşlı ve hasta bakıcı, bebek ve çocuk bakıcısı, ev ve villa personeli olarak çalışmak isteyen kişiler için geçerlidir. Bunun yanında günümüzde çeşitli yerleşim alanlarında yeni nesil çocuk bakıcısı olarak aranan, bakım yanında eğitim sorumlusu olarak da görev yapabilen dadıların da yatılı iş arayanların tercihi olduğu biliniyor. Yatılı iş arıyorumtarzındaki ilanlar belirtildiği üzere hem işveren hem de çalışmak isteyen kişilerin hayat şartları ile yakından alakalı bir ilan türüdür. 

Yatılı İş Arıyorum İlanlarının Niteliği

Yatılı iş arıyorum ilanları hem iş arayan hem de işveren için hassas bir çalışma alanıdır. Bu yüzden bu tür iş başvurularında ve iş alımlarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlara değinmekte yarar vardır. Her iki taraf da şeffaf ve objektif bir biçimde karşılıklı beklentilerini ilk etapta dile getirmelidir. Özellikle çalışacak kişinin bir danışmanlık firması ya da güvenilir referanslarının olmasına özellikle dikkat edilmelidir. Çünkü işverenler açısından, yatılı iş arıyorum şeklinde iş başvurusunda bulunan kişilerin çok güvenilir kişiler olması aranan ilk kriterdir.  Nihayetinde hem canınızı hem de malınızı emanet ediyorsunuz. Bu manada bakım hizmeti veren özel danışmanlık firmaları ile çalışmanız tavsiye edilir. Çünkü herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimalinize istinaden bakım hizmeti sunan firmanın size özel teminat ve güvencelerinden yararlanabilirsiniz. Yatılı iş arıyorum ilanı ile ilgili bu tür hususlara dikkat etmeniz alacağınız hizmetin daha kaliteli ve içinize siner tarzda olmasına yardımcı olur. Bu nitelikteki işlerde karşılıklı güven ilişkisinin ve üstün insani vasıfların ön planda olması gerektiği gerçeğini de ilave edelim.

22 yorumlar

 1. Diyalize çalıştım

 2. İş arıyorum diyaliz merkezinde çalıştım

 3. İs arlyorum kimsem yok çalışmak zorundayım yaşll baklçllğl işi yapıyorum şizden bana iş vermenizi istiyorum

 4. Eşim ve ben Ocak 2020 de Almanya Stuttgart ta olacağız hastabakımı ve çocuk bakımı iş arıyoruz.

 5. Yatili bakicilik isi ariyorum

 6. yatılı iş arıyorum tecrübeliyim bebek temizlik her şey yapabiliriim

 7. Erol melek
  says:

  Merhabalar bahçe tesisat her türlü tamirat işleri eşim yemek ve temizlik ve bahçeden anlar titiz düzenli iyi insanlarız teşekkürler

 8. Slm yatılı ev işlerini yemegimi sabah kahvaltımı hazırlayacak yatılı bir bayan arıyorum

Bir Cevap Yazın

*