• HEMEN ARA 0 850 885 06 16

Filipinli Bakıcı Danışmanlığı

Bebeğinizi veya çocuğunuzun çok iyi İngilizce bile ve konuşan bir bakıcı tarafından yetiştirilmesini istiyorsanız size en iyi önerimiz tabi ki Filipinli bakıcı ile çalışmanızdır. Can Bakıcı Hizmetleri olarak bebek ve çocuk bakıcılığı için Filipinli bebek bakıcısı veya Filipinli çocuk bakıcısı temin ediyor ve çocuklarımızın anadilleri gibi İngilizce konuşarak yetişmesini sağlıyoruz.

Neden Filipinli Bakıcı

 • Eğer çocuğunuz için yalnızca bir bakıcı değil de aynı zamanda bir öğretmen arıyorsanız tercihinizi mutlaka bir Filipinli dadı olarak kullanmalısınız.
 • Çocuğunuz güvenilir ve eğitimli bir çocuk bakıcısına emanet olsun istiyorsanız yine ilk adresiniz bir Filipinli bakıcıdır; çünkü kendi ülkelerinde çoğunluğu aslen öğretmen olan Filipinli bakıcılar aynı eğitimci titizliğiyle çocuğunuza yaklaşır.
 • Filipinli bakıcı arıyorum dediğiniz anda gerçekten çocuğunuzun geleceğine önem veriyorsunuzdur. İyi bir gelecek için çocuğunuz Filipinli bakıcının elinde büyüyebilir.
Filipinli Bakıcı Danışmanlığı
Filipinli Bakıcı Danışmanlığı

Ekonomik Fiyatlarla Filipinli Bakıcı

Aradığınız Filipinli bakıcıyı size çok özel ekonomik fiyatlarla sağlayabiliriz. Bakıcı danışmanlığı yaptığımız günden bu yana çok sayıda yerli ve yabancı bakıcıyı işe yerleştirdik. Bunların arasında da hatırı sayılır bir sayıda Filipinli bakıcılar bulunmaktadır. Bu sebeple portföyümüz geniş ve iş arayan Filipinli bakıcılar ile ilişkimiz kuvvetlidir. Ailenizin ekonomisini sarsmayacak fiyatlarla size Filipinli bakıcı bulabiliriz.

İngilizce Bilen Filipinli Bakıcı

Portföyümüzde bulunan tüm Filipinli bakıcılar anadilleri gibi İngilizce konuşmaktadır ve konuştukları İngilizceyi bir İngilizce öğretmeni gibi çocuklara öğretebilmektedirler. İngilizce bilen Filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız çok doğru bir yoldasınız demektir. Aradığınız eğitimci dadıyı size en kısa süre içerisinde sağlamaktayız.

Filipinli Bakıcı Danışmanlık Şirketi

Firmamız uzun yıllardır İŞKUR onaylı olarak hizmet vermektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun iletişim numaralarımızdan veya Filipinli bakıcı arıyorum diyerek form bölümümüzden bize ulaştığınızda size en iyi şekilde Filipinli bakıcı danışmanlığı yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Filipin’den gelen çok sayıda bakıcı ile irtibat halindeyiz. Aradığınız Filipin kökenli bakıcı için özelliklerinizi ve verebileceğiniz Filipinli bakıcı maaşını bize söyleyin kısa süre içerisinde çalışmamızı yapıp size geri dönüş sağlayalım.

Her daim müşteri memnuniyetiyle hareket eden bakıcı şirketimiz size de en iyi çözümleri sunacaktır.

15 yorumlar

 1. jale varış
  says:

  Erkek 65 yaşında ev arkadaşı yardımcı 37 47 yaş arasında yabancı uyruklu yarışı bayan elmanın istiyorum

 2. Cüneyt Şahin
  says:

  Filipinli bakıcı arıyorum. Bana bulmanız mümkün müdür? Başka filipinli bakıcı danışmanlık firmalarına başvuru yaptım ama aradığım özelliklere bir filipinli bayan çocuk bakıcısı bulamadım. Tavsiye üzerine size yazıyorum. Tanıdığım birisinin çocuğuna filipinli bakıcıyı siz bulmuşsunuz. Benimle iletişime geçin. Sizin bana filipinli bakıcı bulacağınıza inanıyorum.

 3. Ezgi yiğit
  says:

  1500 lira bütçem var filipinli bakıcıve ev işleri için yatılı ve tabiki güvenilir birini arıyorum yer bodrum

 4. Merhaba 9 aylık bir kız bebeğim var ingilizce bilen ev işlerinde de yardımcı olacak yatılı filipinli bakıcı arıyorum

Bir Cevap Yazın

*